Showing posts with label virtuve. Show all posts
Showing posts with label virtuve. Show all posts

Wednesday, 6 October 2010

Slinķīša gardumi

Uzreiz godīgi atzīstos, ka gatavot māku viduvēji . Tas nozīmē, ka badā nesēžu, māku uzvārīt makaronus, kartupeļus, izcept gaļu un nedaudz draudzējos ar cepeškrāsni , bet nekādas " pīles apelsīnos" nemācēšu uztaisīt . Ja šim rakstiņam nejauši uzduras kāds profesionāls pavārs, savu nervu labad, mūc prom !
Šitā ir amatieru ieleja  un te var ieraudzīt briesmu lietas :D

Pagāšnedēļ Rimi pamanīju sauso maisījumu kēksiņiem . Maksāja ap 40 santīmiem, tāpēc paķēru divas paciņas brīdim, kad prasīsies pēc saldumiem  un bode būs ciet .

Tas brīdis pienāca šonakt , tāpēc ķēros klāt . Un lai cik pārsteidzoši tas nebūtu- virtuvi nenodedzināju un kūciņas sanāca lieliskas ! ^-^  Tik viegli, ka pat bērns varēs tās uzcept .