Tuesday, 25 January 2011

" MAC otas " (FAKE MAC)

Beidzot ir brīvs laiciņš un var izdarīt apsolīto . :)Atveru sludinājumus, ierakstu MAC un atkal redzu kaudzīti ar piedāvājumiem nopirkt profesionālo kosmētiku .
Diemžēl neredzu nevienu (!) īsto MAC produktu .
Sāksim ar otām .

MACam līdz dotajam brīdim  nav neviena  otu komplekta , kurā būtu vairāk par 8 otām . Ja kāds piedāvā nopirkt komplektu , kurā ir 12, 24 vai vēl vairāk otu , vairāk nav vajadzīgi nekādi pierādījumi, ka pārdevējs cenšas "iesmērēt" viltojumu. 


uz doto brīdi MACam ir 2  fullsize otu    seti  -<-- Pirmais - 2006. gada Pret-a-Porter otu sets , kurā ietilpst 8 otas 


 <-- un otrais 2008 .gada  Holiday Set for Nordstrom only  - 4 otasIr daudz mazo travel komplektiņu, tajos ir otiņas ar īsiem kātiem, bet arī šajos komplektos neietilpst vairāk par 7 otām .

Zemāk viltojumu paraugi, kuru cenšas pārdot kā MAC otas.


Ja kāds Tev ir pārdevis šādu komplektu, vēl pie tam par 20 - 30 latiem (nenormāli dārgi priekš tik sliktas kvalitātes otām )  , pieprasi naudu atpakaļ .  Šī ir krāpšana, kas ir krimināli sodāma un pārdevēji to  zin un diez vai  gribēs problēmas ar policiju  :)

Nobeigumam padalīšos ar savu personīgo pieredzi .
Pēc vidusskolas beigšanas devos uz makeupskolu . Kā izrādījās , mācību maksā, kas jau tā nebij maza,  neietilpst otas , tās bij jāmeklē pašiem .  Viena no bijušajām skolas audzēknēm iedeva man pārdevējas kontaktus , kas sevi sauca par vizāžisti un tirgoja ar kosmētiku .
Viņa man pārdeva milzīgu  otu komplektu par 40 latiem . Pirmais prieks pārgāja, kad mājās ieraudzīju , ka visas otas ir drausmīgi līdzīgas  . Piemēram , acīm bij vismaz 8 otas ar vienādu formu, kurām nedaudz atšķirās tikai lielums . nebija nevienas "blending" tipa otas , bez kuras acu meikapā  nevar iztikt. Nevienas otas, kas derētu tonālajam krēmam vai  konsīlerim . No visa lielā  komplekta reāli varēja izmantot 5 otas , ne vairāk .
 Pilnai laimei lielākā daļa no otām sāka mest sarus pēc pirmās izmazgāšanas. Katastrofa,  vilšanās un dusmas- galvenokārt uz sevi .

Kopš tās reizes pārbaudu un apdomāju katru pirkumu un ieraugot kārtejo kaktu pārdevēju, rodas vēlme paņemt mietu un izdauzīt nekaunību ārā no tā krāpnieka . :)

Kopsavilkums :

! MAC komplekts, kurā ir vairāk par 8 otām, neeksistē !

Vietiņas , kur nopirkt īstās otiņas  -   SPIED ŠEIT    un  ŠEIT     


p.s Gribu šallīti ^^

4 comments:

 1. Kopumā jau nebūtu nekas nosodāms pārdot zemākas kvalitātes otas, informējot, pircējs vismaz zina ar ko rēķināties.
  Esi pasūtījusi kādus produktus no šīm mājas lapām?

  ps. forša šallīte ;)

  ReplyDelete
 2. pilnībā piekrītu . ja šīs otiņas tirgotu par zemākām cenām un nemānoties, tad kapec ne ?)
  no ACW ir pirkts un tieši MAC :)

  ReplyDelete
 3. Ir kādas otas ko būtu vērts iegādāties internetā? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sigma :)Lai arī tās nav vislētākās, bet kvalitāte atbildīs cenai . Kā ar atsevišķas otas no E.L.F, costalscents , NYX , MUG. Jāmeklē un jālasa atsauksmes. Gribi otu noteiktam mērķim vai komplektu?

   Delete