Wednesday, 6 June 2012

Real Techniques by Samantha Chapman

Real Techniques Your Base/Flawless, Core Collection
otu komplekts sejai

Turpinu otu tēmu :)
4 otas + maciņš   = 18 $

 Otu maks smuks un māk dažādus trikus

Mīnuss ir tas, ka otām makā  nav kur atsperties, citiem vārdiem, nav kabatas, tāpēc , lai tās  neslīdētu ārā, gumijas ir ļoti ciešas . Un iestūķēt otu atpakaļ makā nav tik viegli , nākas piepalīdzēt , pavelkot to gumiju vaļīgāk un tā nav patīkamākā sajūta nagiem . Tāpēc labāk turu otas ārpus maka .

katrai Real Techniques  otiņai ir uzdrukāts virsū , kādam mērķim tā ir paredzēta. Papildus bonuspunkts par gumijoto daļu kāta galā , šādu otu  patīk turēt rokās .

Par katru sīkāk

1- Real Techniques Buffing Brush

 Lielākā ota komplektā . Lietoju pūderim

Salīdzinājums ar stippling otu

Salīdzinājums ar Sigmas pūdera otu


2. - Real Techniques Contour Brush

Man mīļākā no šī komplekta !
Lai arī prasās nedaudz lielāku  , tieši apaļā forma mani apbūra . Lieku visus krēmveida sejas produktus tieši ar so otiņu . Varu sākt ar tonālo , tad "hailaiteri" , pēc tam sārtumu un beigt ar kontūrēšanu . Un viss ar vienu otu . Patīk, patīk, patīk !
Ar pūderproduktiem neesmu mēginājusi , bet ar slapjajiem viss sanāk lieliski ^^


3. Real Techniques  Pointed Foundation Brush

Šo neesmu lietojusi . Man tonālā uzklāšanai  patīk biezās otas, ne plakanās . izmērs šķiet par mazu, lai visu seju ar šo krāsotu , drīzāk derētu konsīlerim .

Salīdzinājums ar Sigmu


4. Real Techniques Detailer Brush

Maza otiņa konsīlerim vai citiem sīkumiem.
Šī nav ota , bez kuras nevarētu iztikt, bet pielietojums atradīsies :)

Salīdzinājums ar Sigmas konsīlera otu un lēto otu no ebaya


Kopsavilkums :

Jāsaka, ka visām sejas komplekta otām sariņi ir ļoti mīksti , tāpēc šai ziņā kādu atsevišķi izcelt nav iespējams . Sariņi turās perfekti . Grūti kaut ko vēl pastāstīt , jo  mīnusus neatradu nevienai , vismaz ne tādus, lai teiktu, ka ota ir slikta .
Tāpēc es rādu bildes un jums tikai izlemt - patīk -  nepatīk ,  kāda  forma un lielums vairāk iet pie sirds  :)Nākamais wishlistā -
Expert face brush, Setting Brush un  Blush Brush . Visas noapaļotas :)


9 comments:

 1. Smukas un nedārgas otas :)
  Saki, vai Tu esi mēģinājusi arī kaut ko no EcoTools? Man interesē, kurām otām - SC vai ET - ir labāka kvalitāte. ;)

  Laura

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aizmirsu uzrakstīt - Real Techniques ražo Paris Presents , tā pati kompānija, no kuras nāk Ecotools :)
   Man bija Ecotools komplekts, bet tagad domāju, ka tas bija viltots .

   Delete
  2. ecotools kvalitaate ir super tāpat kā real techniques, abas varu ieteikt!

   Delete
 2. Es arī esmu pirkusi vairākas ecotools otas Rīgas Douglasā, bet tādas diezgan čābīgas kvalitātes liekas, sariņi arī nedaudz šķībi nogriezti. Var jau būt, ka šitos arī no Poļu mežiem sūta, kā jau lielāko daļu kosmētikas produktu, kurus pārdod Latvijā...teorētiski ražo oficiāli tā pati firma, bet sastāvdaļas citas un tad brīnies, ka visu laiku jāviļas produktu kvalitātē! Tas pats produkts, kaut vai Amerikā, Vācijā vai Kanādā ir pilnīgi ar citu tekstūru un iepakojumu!

  ReplyDelete
  Replies
  1. reku smuks rakstiņš par Ecottols. http://sugarmakeup.blogspot.com/2011/10/fake-ecotools.html
   tieši tāpēc domāju, ka man arī bija feiks .

   Par RT - Samanta vidoe stāstīja, ka tiešām ņēmusi dalību otu gatavošanas procesā, viņai atsūta otas, viņa sūta atpakaļ ar piezīmēm, kas patīk, kā vajag un kas jaņem nost :) Tā ka tas nav tā, ka vienkrāši viņas vārdu pierakstījuši, lai labāk pārdotu .

   Delete
  2. Es pasūtīju Eco Tools otas, manuprāt kvalitāte gan bija diezgan laba. Var jau būt, ka uz mūsu galu atsūta mazāk kvalitatīvas, vai pat viltotas mantas. Visāds var būt, bet es par Eco Tools varu teikt to pozitīvāko
   Tieši tāpat kā par Real Techniques :)

   Delete
 3. man ir viena ecotools ota, tonālā krēma uzklāšanai. tā apt pēc tam ar pirkstu izlīdzinu, nezinu tas labi vai slikti, bet teiksim uz deguna var redzēt otas triepienu, vai es neprotu lietot, tonālo krēmu lietoju plānā kārtiņā.
  redzot otu apskatu manu interesē vairāk, kā ir lietojot, kāds vizuāls efekts;)

  ReplyDelete
 4. Es pasūtīju EcoTools otu komplektiņu no iHerb un biju nedaudz vīlusies, otas tādas palielas, mīkstas gan, bet manuprāt tādas neparocigas. Bet priekš $10 ir ok, tomēr nevar salīdzināt ar otām no " dārgā " gala.

  ReplyDelete
 5. Sveika! Es pasutiju tadu pasu komplektu iherbaa un mazajai otinai uzreiz pamaniju ka sarini krit ara!! Esmu loti viilusies, jo iherba tacu originalas preces pardot un nesaprotu kas par vainu, jo parejam otam viss ir kartiba! Vai nezini kas par vainu? Varbut tas galins jasaspiez stingrak?

  ReplyDelete