Friday, 7 September 2012

The Balm Shady Lady acu ēnu paletes

Wet n Wild ēnas bija, Urban Decay arī, laiks apskatīt arī citas .
Šoreiz The Balm.


Shady Lady Vol 1 , Shady Lady Vol 2, Shady Lady Vol 3.
Pie manis nonāca caur ASV drauga palīdzību . Diemžēl pagaidām pie mums arī šis brends nav pieejams. Bet gan jau  , kādreiz :)

Par ārējo izskatu - cietā kartona palete ar  magnētisko klapīti un spogulīti . Ēnu izmērs pārsniedza manas cerības, biju domājusi, ka tās būs daudz mazākas. Iepakojums ir jauks, atgādina Too Faced vai Benefit produktus.

Par  katru paleti sīkāk:

Vol 1 jeb leopardiņš .

Caught in the act courtney un curvi cami ( nopietni? kurš izdomā tos nosaukumus  .. ) ēnām pieklibo pigmentācija, toties pārējās ir labas.

Vol 2 jeb zebriņa

Pirmā ēna atkārtojas . Diemžēl otrā  burvīgā feisty felicia arī nav tik spilgta kā gribētos. Varbūt ar Fyrinnae bāzīti spīdumēnām izdotos izvilināt to skaisto violeto toni, kas uzrādās paletē, bet ne uz ādas.

Vol 3 jeb žirafīte

Atkal violetais tonītis ir mazāk pigmentēts kā gribētos. Bet varbūt esmu vienkārši pieradusi pie Urban Decay metāliskajām ēnām?

Pirmā iepazīšanās ar The Balm noritējusi labi. Ir jau mīļākās ēnas. BET , ir viens drausmīgs mīnuss, kas mani tiešām atgrūž no vēlmes nosaukt savus mīļākos toņus . Nosaukumi!
Varu pieņemt, ka Nars nosauc savus vaigu sārtumus par Orgasmu un  Deep Throut (khe) , Benefit flirtēšanos ap pin up stila nosaukumumiem un varu saprast The Balm vēlmi turēt līdzi  , bet " all the way annie, shameless shana, guilty gwen  " ?
tas drīzāk izklausās pēc smukiem vārdiem pieaugušo filmu aktrisēm (vēlreiz khe) , bet ne nosaukuma  ēnām .  Nu nevar būt nosaukumā vairāk par diviem vārdiem, pārāk gari, nepraktiski un neērti. 

Atmetot manu vecmodību pie malas , paletes kopumā  ir ļoti jaukas un tagad tik jāizdomā, kura man patīk vairāk :)

kurš Vol jums  iet pie sirds?


The Balm Shady Lady palettes , all 3 Vol. Got em with  help of my USA friend . The Balm is not available in Latvia, yet.
I hope Im not the only one who dont like the way Balm named eyeshadows.  " all the way annie, shameless shana, guilty gwen   " in my mind goes best for pornstar names not eyeshadows. But maybe its just me .. Although I like the palettes a lot .

18 comments:

 1. Man zebriņa iepatikās. Nosaukumi ģeniāli! :)

  ReplyDelete

 2. Njā, šajās paletēs tie nosaukumi tiešām dīvaini, bet Nude tude gan visi no viena vārda http://ievasnagi.blogspot.com/2012/07/nude-tude-palete.html

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nude tude es gandrīz iegādājos, bet pardomāju , ka man pietiks ar Sleek Storm un nude toņiem no wet n wild

   Delete
 3. Jāsaka, ka no šīm paletēm man vairāk patīk zebriņa izskatās ka tur ir vis vairāk toņi, kurus es izmantotu :)
  Pastāsti par noturību - lai gan netiekam pie šīm ēnām tik brīvi- mazums... ja nu sanāk iespēja iegādāties - gribas zināt vai ir vērts :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nespēšu tā salīdzināt . Noteikti noturībā zaudē UD ēnām , varbūt kā Sleek ? ..

   Delete
 4. Es arī zebras komandā- man vistīkamākie toņi :)
  Bet nosaukumi man perosnīgi patīk, interesanti.

  ReplyDelete
 5. palešu nosaukums - Shady Lady jau dod sajūtu, ka būs. Viņi ir ieturējuši vienkārši to līniju arī ēnu nosaukumos :D

  ReplyDelete
 6. Man laikam vislabāk patīk palete leopardādas rakstā. Pēdējā laikā ļoti piesaista tumši zaļie un šapmanieša toņi -- no tās man arī vislabāk patīk Jealous Jordana un All About Alex :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Leopardinš bija viņu pirmā palete, kas man arī vairak patīk :)

   Delete
 7. Pēdējā paletīte iepatikās, kau kas līdzīgs žirafes rakstam tur.

  ReplyDelete
 8. jup, arī zebriņa iepatikās. :)
  tie nosaukumi tik izkrso mūsu dzīves, protams, praktiski neviens nesauks teikuma garus ēnu nosaukumus, bet visnotaļ interesanti. he

  ReplyDelete
  Replies
  1. tur jau tas āķis- tagad es lietošu blablablaēnu, tad blablablablablā ēnu un nobeigumama akcentam blablabla ēna ? :D

   Delete