Sunday, 18 May 2014

Gaismiņas un roku darbi

Lēnītēm un pamazām baltā tēma arvien vairāk ieceļo istabā . 
Ar baltu nagu laku , ūdens tetovējumu uzlīmēm nagiem un stikla trauciņa palīdzību tapa jauns svečturītis skaistākam noskaņojumam tumšiem vakariem. Un ne viens vien  . Varbūt  sniegpārslas vasarā nav tas ierastākais , bet šogad sniedziņu neesmu redzējusi un tas man tagad ir kā kaut kas attāls un fantastisks , kā vienradži vai fejas  :)
(психанула)
Ar roku darbiņiem ir tā , ka tiklīdz kaut kas iesākts , apstāties grūti , gribas aplīmēt un apzīmēt visu . Tad nu zem rokas trāpījās arī godam kalpojošā Catrice maskējošā konsīleru palete , kas tiek ņemta līdzi uz darbu , mesta somā pie atslēgām un krietni nošvīkājusies pa šo laiku . (šī ir jau otrā  un manās acīs ir pagaidām veiksmīgākais Catrice produkts) . 3 minūtes un voilā!

Kā arī mans lielākais prieks un projekts ir jau rādītais kosmētikas galds ar skaisto spoguli . 
Šobrīd tas ir nemitīgo izmaiņu fāzē , meklējot ideālo variantu . Lietas uz tā  te parādās , te pazūd .
Ļoti paveicās ar apgaismojuma risinājumu -  jau pirmā led lampiņu virtene no Amazon izrādījās trāpījums desmitniekā , jo gaisma ir ideāli balta un izgaismo sejiņu tik jauki , ka spogulis atgādina daudz dārgākus brāļus no modes skašu aizkulisēm. Pagaidām gan lampiņas ir pielipinātas ar parastu skotču , bet pat tas nebojā prieku . Papildus sapirktas pērlītes, dimantiņi un citi sīkumi , kam plānā būtu jāpadara gaismiņu virteni vēl pievilcīgāku , tikai vēl nav izdomāts kā  :)
Un jā , ja ir iespēja,  vērsiet skatienu uz Essences smaržam . Tās tiešām eksistē un nav tās sliktākās   :)  
 

5 comments:

 1. Kur Tu tiki pie Essence smaržām? Latvijā neesmu manījusi! :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Latvijā, Drogās arī ir dažas pieejamas :)

   Delete
  2. OOO! :) Vari padalīties, kurās tieši un kādas ir cenas? :)

   Delete
 2. Tikko absolūti iemīlējos svečturītī un konsīlera paletē :) Vai Tu uztaisīsi rakstu, kā uztaisīt šādu sniedziņa pārklājumu? Mani jau vairāk velk pie baltajiem toņiem un mana palete izskatās krimināli ^~^

  ReplyDelete
 3. mani arī interesē, kā uztaisīt sniedziņa pārklājumu :)

  ReplyDelete