Monday, 20 February 2012

Catrice konsīleru palete


Par Catrice paleti  man jāpateicas jaukajai Santai no skaistuma dienasgramatas . Pēc mana lūguma iegādājās to Rīgā un atsūtīja  paciņu ar šo un citiem labumiem . Vēlreiz liels paldies  :*


Pirmais tonis   svatčbildēs sanāca gaišāks nekā dzīvē .

Konsīleru tekstūra laba  un sedzoša . Toņi noderīgi, vienīgi   zaļais  šķiet par zaļu izsitumu maskēšanai  ( vai arī nemāku ar to rīkoties , jo  parasti sarkanumus maskēju ar viegli dzeltenu korektoru  un pa virsu miesaskrāsas konsīleri  ) .
Vēl piešaujos lietošanā  .   Vairāk  lietoti tiek  abi gaišākie tonīši  un rozīgais  .
Ideālam komplektam derētu arī oranžs tonītis .

Tā , ka cena ir ap diviem latiem, biju domājusi, ka palete būs daudz mazāka  .  Negaidīti un patīkami

( uz nadziņiem joprojām manas skaistās debeszilās puķītes , diemžēl šķiet , ka  šovakar būs no tām jāšķiras , jo labajai rokai divi zīmējumi  ir zaudēti )

Verdikts - patīk .
 ne tikai paši konsīleri , bet  arī iepakojums .  Neaizņem daudz vietas somiņā   un tai pašā laikā nodrošina ar vairākiem vajadzīgiem toņiem .  Ja neatradīšu pielietojumu zaļajam tonim,  tā vietā ielikšu   kādu no saviem konsīleriem .  Šāda paletīte ir vienmēr noderīga , gribētos pāris tādas tukšas -  priekš lūpukrāsām un citiem krēmproduktiem . Parocīgi un ērti .

Kur nopirkt  šo Catrice paleti  lasiet Skaistumdienasgrāmatā :)


Catrice Concealer palette - affordable  and good one  .

5 comments:

 1. Man arī šī ļoti patīk :)
  Ar zaļo toni man problēmu nav. Pirms tam lietoju Oriflame korektoru paleti (tur bija tikai trīs toņi -- miesaskrāsas, pavisam gaišais un zaļais), un tās zaļais tonis nu gan bija nelietojams. Cik zaļš kastītē, tik arī uz sejas :D Ar šo tā nav.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hmm , man viņs sit zaļo cauri visām kārtām . Tev āda tumšāka ?

   Delete
  2. Grūti pateikt. Mana ādas krāsa ir ļoti tuva otrajam tonim šajā paletē, bet izskatās, ka tavējā arī :)

   Delete
 2. Es arī iegādājos šo paleti, man visnoderīgākais izrādījās rozā tonis, jo lieliski nomaskē tumšos lokus un pat nedaudz izgaismo ādu ap acīm.

  ReplyDelete
 3. Kur LV var dabūt labu dzelteno konsīleri?Līdz šim nav veicies atrast :( .

  ReplyDelete