Saturday, 30 March 2013

testeris

Dalos ar interesantu lietu - Urban Decay Naked Skin  testeris .
Ir daudz veidu, kā izvēlēties savu tonālo krēmu, bet ar šādu es saskaros pirmo reizi


Testeri saņēmu līdzi pirkumam .
Patīk ļoti tas, ka uzreiz ir iespēja izvēlēties starp četriem toņiem un vajadzības gadījumā vēl tos var jaukt.
Bet tas nav tas interesantākais :

bonusā ir caurspīdīga tonēta kartīte , pēc kuras (teorētiski ) , es varu redzēt , kurš tonis man būtu tuvākais .

Izskatās tas apmēram tā . pēc idejas , augstākā cipara tonis , kas pazūd ādā , ir mans  .
Un tiešām , var manīt starpību ,  kurš tonītis ir vairāk dzeltens, kurš rozīgāks .

Paraudziņus vaļā neesmu plēsusi, jo gribu pārbaudīt ,  cik precīza un uzticama ir šī kartīte .
Uz sevis pagrūti, jo dēļ briļļu rāmja īsti neredzu , kas man notiek testēšanas rajonā , tāpēc ceru izmēģināt  uz vairākām draudzenēm .
Tikmēr jautājums  - kā jums liekas, vai  ideja strādā , un  vai priecātos saņemt šādus paraudziņus mūsu žurnālos un veikalos ?

Lai arī šaubos ...
Jo, ja tas būtu  reāli , vai meikapmākslinieki neizmantotu tādu testeri uz saviem klientiem , lai atvieglotu savu darbiņu ? Vai varbūt tas ir viņu mazais noslēpums , par kuru es nezinu ? :)

19 comments:

 1. Oho, lieliska ideja, kā izvēlēties pareizo toni!

  http://mansbeautyblog.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. tāds testeris man tiešām paīk . un arī ražotājiem ielikt tādu katalogā nebūtu īpaši sarežģīti . jautājums tik par izpildījumu )

   Delete
 2. Super,ja šādus testerus piedāvātu visi kosmētikas brendi,būtu varen labi,jo ar toņiem bieži vien sanāk nošaut greizi.

  ReplyDelete
 3. ideja jauka :) tas no lookfantastic?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nē, no officiālā http://www.urbandecay.com/

   Delete
 4. Ideja tiešām lieliska! Ja vien visām firmām būtu vienota toņu sistēma, tad arī šādas kartītes, manuprāt, būtu daudz aktuālākas. Gaidu Tavus rezultātus vai kartīte atbilda.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Parasti es redzu salīdzinājumus ar M.A.C. toņu sistēmu .
   Kad pirku vinu konsīleri internetā , atradu salīdzinājumu ar MUFE toņiem un pēc tā izvēlējos . gandrīz trāpīju :)

   Delete
 5. Jā, es ļoti priecātos, ja tāda veida paraudziņi būtu pieejami, jo man neceļas roka sev uz sejas likt kaut ko no veikala kopējā testera, bet pamēģināšana uz plaukstas virspuses nav uzticama. Neesmu arī sajūsmā par veikalu apgaismojumu.
  Man gan kā bālģīmim uzdevumu atvieglo tas, ka visbiežāk der jebkuras firmas gaišākais tonis :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. es lieku trauciņos un nesu mājās skatīties.
   un Lisa arī :)
   http://www.youtube.com/watch?v=cVVnn0myFeI


   Delete
 6. Meikapmāksliniekiem ir jau piešauta acs un tonālo krēmu krājumi arī ir mainīgi, parasti no dažādām firmām, tādēļ tādi paraudziņi būtu lieka laika tērēšana. Bet vispār manta interesanta un noderīga, kam nav treniņa uz pareizā toņa atrašanu.

  ReplyDelete
  Replies
  1. meikapmākslinieku somu saturs man ļoti , ļoti interesē :) bet es parasti viņu blogos redzu vienu firmu pāris toņos - gaišākais , tumšāks + parītis pa vidu . Vai pirms uzklāšanas tik un tā netestē to tonālo?

   Delete
  2. Kad dzīvoju kopā ar vienu topošo vizāžistu, viņš parasti meitenēm samiksēja vairāku toņu tonālos kopā, ja neviens no tiem neatbilda sejas tonim. Tas, manuprāt, arī ir racionālākais variants.

   Delete
  3. nu jā , tāpēc arī ir tie pāris toni , jaukšanai . atceros, ka vienā somā atceros manīju arī krāsainās tintes , cik noprotu, lai veidotu korektorus kādā krāsā vajag .

   Delete
  4. Jā, tieši tā, ja nekas no grimsomā esošā neder, jaucu pati pareizo toni. Un, jā, apmēram tā arī ir, ka ir daži gaiši, daži tumši tonālie krēmi un tie tiek miksēti pēc vajadzības - toņa un biezuma. Korektoru man gan ir kārtīga palete, kādi 20 toņi laikam.

   Delete
 7. Manuprāt šis ir jauks veids, ja vēl arī precīzs! Meikapistiem acs tiešām oiešauta- un ja pirmais triepiens par gaišu-tumšu tālāk viss tiek uzmixēts, lai atbilstu uz visiem 100% par make upmsomas saturu gan varu piekrist man ir viena brenda 3 dažādu tejkstūru tonālie 3 vai 4 toņos! Pārbaudīts, ka efektīvi darbojas uz neskaitāmām sejām! Man darbā nav laika eksperimentēt, to daru uz sevis! Darbā man jābūt ar 100% garantiju, ka viss būs tip top

  ReplyDelete
  Replies
  1. Laura, starp citu - kādu tonālo krēmu tu izmanto uz klientiem? :)

   Delete