Monday, 14 November 2011

Pirmdienas prieciņš

Izlasīju ziņu portālā  , ka latviešu meitēns piedalījies Victoria's Secret modes skatē . Meitenes vārds ir Ieva Lagūna un izskatās viņa brīnišķīgi .

 VSFS backstage

Bet es nevarēju nepamanīt žults liešanu, kas parādījās komentāros . Protams,  dotais portāls  neizceļas ar īpašu smalkjūtību, jo bieži paši apzināti piesaista tādus cilvēkus, bet vai tiešām nevar papriecāties par meiteni, kas ir daudz ko  sasniegusi?

The fashion spot forumos viņai ir veltīta diskusija ar vairāk kā 70 lapām , kurās cilvēki ieposto Ievas  bildes no žurnāliem, modeskatēm, reklāmām un pat mūsu cosmo .  Tur nav neviena naidīga komentāra, tikai " shes'so stunning , beautiful .."
radās jautājums - kāpēc mēs savējos mīlam mazāk , nekā sveši ?
Vienīgā lapa internetā, kas mīl mūsu modeles, ko atradu ir šī latvian sensations .
Ļoti iesaku apskatīties šo forumu Fashion Spot .

Turpinājumā pāris bildes no dotā foruma. Viņa strādā smagi un prieks, ka tiek pamanīta . Noteikti apskatiet :)

Gucci
Dolce & Gabanna
Carolina Herrera
Burberry
Valentino
Versace

Elie Saab

Es neesmu modes fanātiķe, bet saprotu, ka ir ļoti grūti savienot augstās  modes demonstrēšanu un Victoria Secret . Tās ir divas pilnīgi dažādas pasaules .
Tāpēc papriecāsimies par Ievas panākumiem  un novēlēsim viņai sasniegt vēl vairāk ! :)Ieva Laguna - beautiful and hard working girl  from Latvia. 

4 comments:

 1. es arī vakar lasīju šo ziņu un sapriecājos. Malači mūsu meitenes!
  Bet par komentētājiem- tur jau vienalga ko raksti- kāds piedzimis, nomiris, kaut ko sasniedzis- komentāri vienmērīgi ļauni. Es jau sen komentārus nelasu, jo tad man rodas sajūta, ka dzīvoju vilku barā.

  ReplyDelete
 2. Pilnīgi piekrītu - izskatās vienkārši lieliski un "pi-pi" komentāri diemžēl parāda pašu komentētāju kultūru. Cerams viņai veiksies arī nākotnē. Tiešām prieks!

  ReplyDelete
 3. museeja gan ir brriiiniskiiga!!! jutos loti lepna ka latvete ir bijusi v s modesskatee!

  ReplyDelete